aktuality

Na jaře 2019 se stěhujeme z Chrlic do Starého Lískovce

| Petra Komárková

Na jaře 2019 se stěhujeme z Chrlic do Starého Lískovce

Podařilo se nám sehnat nové prostory, ve kterých můžeme poskytnout žákům výuku ve všech trojročích (od 1. až do 9. třídy).            K objektu patří i rozlehlá zahrada, na které mají děti možnost pěstovat vlastní ovoce a zeleninu, vydávat se na objevitelské výpravy a užívat si odpočinku a relaxace v přírodě uprostřed brněnské zástavby.

Zároveň zde máme v plánu otevřít dětskou skupinu s principy Montessori pedagogiky. V předškolním vzdělávání v tomto duchu vidíme velký význam při nástupu do 1. trojročí. Hlavní výhodou je, že si děti osvojí práci v připraveném prostředí a tím se zkrátí čas potřebné adaptace.

Den otevřených dveří proběhne již  zde, na adrese Krymská 2 ve Starém Lískovci.

 


Novinky e-mailemDalší aktuality

Výsledky zápisu dětí do 1. třídy na školní rok 2019/2020

=DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2019=

= MINTÍK = předzápisový kroužek pro předškolní děti chystající se do naší školy

Na jaře 2019 se stěhujeme z Chrlic do Starého Lískovce

Organizace školního roku 2018/2019

starší aktuality »