Montessori školka

Naše školka nabízí dětem od 3-6 let bezpečné a příjemné zázemí fungující na principech pedagogiky Marie Montessori.

Chcete-li mít dítě, které:

• má dostatek prostoru pracovat na sobě, podle svého tempa a osobního nastavení, ale zároveň s patřičnými hranicemi?
  • bývá často venku nezávisle na počasí?
  • jí zdravou stravu?
  • je řádně připraveno do školy jak v rámci běžného režimu dne, tak i každodenní předškolní přípravy?
  • kterému i jeho okolí je Montessori vzdělávací systém blízký?
  • se učí hravou formou anglicky s rodilou mluvčí ve svém nejvhodnějším období pro výuku jazyků?
  • je svobodné, nezávislé na dospělém, není soutěživé, jeho motivace je vnitřní, nezažívá trestání, srovnávání a pochvaly?
  • vnímá respektující komunikaci jako samozřejmostí?
  • na jeho cestě ke vzdělávání provází kvalifikované pedagožky?
  • ke kterému je individuálně přistupováno na základě jeho potřeb a vývoje?
  • kterého přirozená zvídavost je naplněna v připraveném prostředí?
  • který si jen nehraje, ale smysluplně objevuje svět za přispění Montessori didaktického materiálu?
  • kterému je zaručen přechod na první stupeń v důvěrně známém prostředí?

Pokud i výše uvedené hledáte a je to i vaše cesta, zavítejte k nám...

Zápis bude probíhat dne 5. 5. 2020 v 15:30 hod.

Na děti se těší dvě kvalifikované průvodkyně Irena Zabloudilová a Lucie Šebelová.

Přihlášku můžete vyplnit níže, budeme vás kontaktovat s dalšími informacemi